Metodika

Pracovní postup vkládání inzerátů

1.  Zaslání veškerých podkladů jako je text inzerátu, kontaktní údaje, které budou v inzerci uvedeny, fotografií, počtu inzertních portálů do kterých má …..být inzerce vložena, vše v elektronické podobě a textovém souboru. Potřebné informace Vám zašlu na email.

2. Pokud se jedná o první inzerci budu Vám volat, abychom si upřesnili veškeré podrobnosti.

3. Minimální počet vložených inzerátů je 50. Maximální se pohybuje mezi 120-200. To záleží na druhu inzerátu, jestli se jedná o službu či zboží a jejich …..charakteru. Jsou všeobecné inzertní weby kde, je určitý druh služeb jako práce, půjčky zpoplatněny, takže je nezadávám. Někdy se jedná o veškeré …..služby.

4. Pokud jste již někde inzerovali a registrovali se, zašlete mi přístupové údaje. Pokud je nemáte a přesto chcete inzerát vložit, požádám o zaslání …..nového hesla na Váš email, to mi pak přepošlete.

5. V textu inzerátu i jeho názvu se vyvarujte následujících věcí:

….a. Psaní Caps lockem. Ne všude lze takový inzerát vložit.

….b. Zamyslete se nad znění inzerátu. Velký počet inzertních webů má kvůli své ochraně spamové roboty, ti nečtou text, ale pouze reagují na …….nastavená slova a inzerát nepustí. Mezi taková slova patří nejlevnější, výhodná, spolupráce…

……Ve chvíli kdy mi inzertní portály neumožní inzerci vkládat, slovo nebo spojení přepíši, vynechám, podle toho co je pro text nejlepší a v případě, že …….by text nedával plnohodnotný smysl, práci přeruším a domlouvám se s Vámi na dalším postupu.

….c. Nevkládejte do textů odkazy. Opět jsou inzertní portály, které mají ve smluvních podmínkách zákaz vkládání odkazů. A pokud mi inzertní portál …….napíše, že inzerát s URL nevloží, odstraním ji. U dalších, riskujete neschválení administrátorem, či úplné odstranění již zveřejněného inzerátu.

….d. Pokud pravidla opakovaně nedodržíte, může Vám být zablokován účet.

6. Pokud je to možné volte spíše fotografie klasického čtvercového formátu. Některé inzertní weby nejsou nejmladší a pak se může stát, že když máte ….fotografii obdélníkového tvaru, s velkým rozdílem stran, že si s ní neporadí.

 

       nebo       

 

…..Pokud máte obdélníkové logo firmy, mohu Vám ho upravit.

 

      úprava           

 

7. Při samotním vkládání inzerátu Vám začnou chodit potvrzení na Váš email. Doporučuji všechna potvrzení pročíst kvůli aktivaci a uschovat.

 

 

8. Některé inzertní weby požadují aktivaci inzerátu, či registraci prokliknutím odkazu zaslaného v emailu. U některých je třeba počkat na schválení ….administrátorem webu.

….Po skončení práce Vám zasílám:

….a. Jejich soupis:

….@ po otevření vypadají takto a je třeba potvrdit registraci či souhlas s vložením na inzertní web kliknutím na uvedený odkaz.

 

….b. Sejmuté obrazovky

 

 

9. A současně s těmito údaji Vám zasílám tabulku s inzertními portály a odkazy na Váš inzerát a fakturu.

 

 

10. Zpětná vazba ohledně úspěšnosti inzerátu, je vždy vítána

 

Co vše je třeba k sestavení úspěšného inzerátu? Podívejte se >>ZDE<<